20 yıldan fazla basınçlı hava sektörü tecrübesiyle Savaş KÜÇÜKKOÇ tarafından kurulan SKY Mühendislik, Alman KAESER Kompresörlerinin Afyon, Antalya, Burdur, Isparta, Konya ve Karaman illerinin tek yetkili bayi ve servisidir.  

SKY Mühendislik, alanında sahip olduğu birikimi ve uzmanlığı proje, planlama, tesisat, satış, kiralama ile bakım ve onarım alanlarında sizlerle paylaşarak işletmeniz için en uygun ve en düşük işletme giderlerine sahip çözümleri geliştirmektedir.  

İşletmelerin basınçlı hava ihtiyacını en ekonomik ve en verimli şekilde karşılamak üzere tasarlanan KAESER Basınçlı Hava Sistemleri 1919 yılında Almanya’nın Coburg şehrinde üretimine başlamış ve o günden bu yana dünyanın kalite standartlarında daima yukarıda olmayı hedefleyerek teknolojisini geliştirmiştir.

KAESER, ürünlerinin satışını yapmış olduğu yaklaşık 150’den fazla ülkeden biri olan Türkiye’de ise faaliyetleri 1985 yılından beri merkezi İstanbul’da bulunan Topkapı Endüstri A.Ş. vasıtasıyla gerçekleştirilmektir.

İşletmenizin maliyetlerini düşürerek kârlılığını artırmasını ve maliyetlerin rekabeti önemli ölçüde etkilediği bugünün ortamında daha ekonomik üretimi gerçekleştirerek size katkıda bulunmak isteyen KAESER kompresörlerinin, bakım saatlerinin ve periyodik bakımının diğer marka kompresörlere göre daha geç olması, en düşük vida bloğu hızıyla en az elektrik tüketimini gerçekleştirmesi işletmenize sunmuş olduğu ayrıcalıklarındandır.

Basınçlı hava ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın en düşük işletme giderleri ile karşılanmasını istiyorsanız gelin sizler için de en uygun çözümleri geliştirelim.

Savaş KÜÇÜKKOÇ
firma sahibi

savas@skymuhendislik.com

ZÜLEYHA
MUHASEBE

zuleyha@skymuhendislik.com