Isparta ‘da Nereden Kompresör Alabilirim?

Basınçlı hava ile ilgili bütün istediklerinizi en düşük işletme giderleriyle halledilmesini istiyorsanız sizler için en uygun, makul çözümleri Sky mühendislik olarak biz geliştirebiliriz. Sky mühendislik kompresör ve basınçlı hava ekipmanları sektörde çağımızın bakım teknolojisi ve satış tekniklerini kullanarak iç ve dış müşterilerimiz ile sevgi, güven ve saygı içinde kaliteli ve ekonomik servis ve satış hizmetlerini plan yapıp uygular. Servis ve satış hizmetlerinin kalitesini sonsuz müşteri memnuniyeti ile geliştirilmesi ve yaratıcı düşünceye sahip ekip ile kendimize olan inancımızı müşterilerin beklentilerine dönüştürmek amacıyla üretim yapan firmaların pazarlarına ortak olmaktır. Sky mühendislik olarak kompresör satışı yapmaktayız. Farklı türde kompresör satışı sizlere sunmaktayız. Sky mühendislik olarak vidalı ve pistonlu kompresör satışı yapmaktayız.

 

Vidalı Kompresör

Sky mühendislik ilk olarak güvenilirlik misyonuyla, yüksek kalite hava kompresör ekipmanlarla üretilen Vidalı Kompresörler yatırım için en doğru hizmeti, en yüksek performans garantisi sağlamaktayız. Vida gruplarının oluşturduğu vakum etkisiyle atmosferden çekilen hava emiş valfi filtresine gelmektedir. Hava içinde bulunan toz parçacıkları ayrıştırılarak havanın emiş valfine geçmesi sağlanmaktadır. Emiş valfinden içeri giren temiz hava kompresörün boşta ve yükte çalışma durumuna göre emiş valfinin pnömatik havalı pistonun açılıp kapanmasıyla vida grubuna geçmektedir.

 

Pistonlu Kompresör

Çok ve kaliteli yedek parçalar olanağı sağlar. Kaliteli malzemeler ile üretilen ve min ölü hacim kaplamış subap ile yüksek verim sağlar. Kasnak üzerinde bulunan kanatların vermiş olduğu bol hava ve büyük soğutma yüzeyli silindir kompresörün en zor durumlarda dahi düşük sıcaklıkta ve yüksek verimli çalışmasını sağlar.

 

Kompresörlerimiz kalite kontrol elemanlarımızın gözetiminde testlerden geçtikten sonra sevk edilmektedir. İsteğinize göre özel depo hacimlerinde ve konstrüksiyonu ile imalat yapılmaktadır. Kompresör satışı için bizi sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilir ve her türlü yardımı alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir