Her Geçen Gün Daha Fazla Kullanıcı KAESER Kompresörlerini Tercih Ediyor

Sanayi ve ticaret

Endüstride basınçlı hava ihtiyaçlarının ekseriyeti atölye ve küçük imalathanelerde de kullanılmaya başlanan vidalı kompresörler tarafında karşılanmaktadır. Tüm dünyada 250.000’den fazla işletmede kullanılan yüksek verimli SIGMA PROFIL’li vida bloklarına sahip KAESER vidalı kompresörler bu eğilimi yansıtmaktadır.

 

Toz emiş, paketleme, filtrasyon

Özel KAESER vakum vida bloğuna sahip KAESER vidalı vakum pompaları filtrasyon, şişeleme gibi uygulamalardan toz ve gaz emiş gibi ihtiyaçlara cevap vermektedir. Bu üniteler standart olarak endüstriyel bir PC olan SIGMA CONTROL 2 kumanda bilgisayarları ile sevk edilmektedir.

 

PET şişe üretimi

KAESER,  PET şişe üretimi için oldukça ekonomik işletme giderlerine sahip basınçlı hava sistemleri geliştirmiştir.  SIGMA PET AIR şişe üretim sistemi, bir alçak basınç (vidalı kompresör, kontrol havası) ve bir yüksek basınç kademesi (booster, kalıp içindeki PET şişe preformunu şişirmek için)  ile verimli bir soğutuculu kurutma bileşenlerinden oluşmaktadır. Bu verimli sistem sayesinde kullanıcılar, olağanüstü sistem performansının yanında düşük yatırım ve işletme giderlerine sahip olmaktadır.

 

Basınç ve vakum uygulamaları

OMEGA PROFIL’li KAESER blowerlar basınç ve vakum ihtiyaçlarında kurutma, atıksu arıtma tesislerinin havalandırması, toz ve granül taşıma, temizlik amaçlı vakum, muayene ve paketleme gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

 

Denizcilikte basınçlı hava uygulamaları

KAESER KOMPRESÖRLERİ, denizcilikteki çok özel basınçlı hava ihtiyaçları için ürünler ve çözümler de sunmaktadır. Örneğin vidalı kompresörler gemilerdeki çalışma havası ihtiyacı ve özel uygulamalar için basınçlı hava sağlarken, blowerlar büyük yolcu gemilerindeki arıtma sistemlerinin hava ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Tünel yapımı ve çevre ve su kirliliğinin önlenmesi

Dizel seyyar kompresörler ekonomik olduğu kadar çok amaçlı ve esnek çözümler sunmaktadır. Tünel inşaatlarından limanlardaki atık ve yağ sızıntılarının yayılmasını ve çevre kirliliğini önleyerek suları korumak gibi çok farklı uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir